Plusliga

23.04.2023 r.

23.04.2023 r. 17:30, RELACJA NA ZYWO 100% Z MECZU Gornik Zabrze- Slask Wroclaw! Zapraszamy!

23.04.2023

Gospodarze nie byli zbyt zorganizowani i niemozliwa byla relacja LIVE z uwagi na brak skladow i informacji o hasle do Internetu

2 .minuta- Po dosrodkowaniu z okolic pola karnego z lewej strony niecelnie glowa obok lewego slupka Rasak

7 .minuta- Strzal Slaska z ok. 20 m., wypiastkowuje niepewnie bramkarz Gornika, S7 nie opanowuje jednak pilki na ok. 7 m.

11 .minuta- Z ok. 19-20 metrow precyzyjnie po ziemi przymierzyl Krawczyk i Gornik obejmuje prowadzenie 1-0

16 .minuta- z ok. 11 m. Cholewiak podaje na ok. 18 m. do G10, ktorego strzal na rzut rizny odbija bramkarz Slaska

30 .minuta- pewne wyjscie bramkarza Slaska zarzegnuje sytuacji sam na sam

32 .minuta- S4 pewnie wbiega z pilka w pole karne i z lewej strony z ok. 7 m. oddaje strzal, ktory na rzut rozny paruje jedna reka golkiper Zabrzan

35-37 .minuta- kilka plaskich wstrzelen w pole karne Gornika, pewnie obroncy

42 .minuta- na polowie pilke podawal G10 do G64 , ale ten zbyt gleboko kopnal do bramkarza gosci z okolic 11 m.

45 .minuta- podanie do Okunukiego za linie obroncow, a ten minal bramkarza zwodem w prawo i wpakowal pilke do bramki podwyzszajac na 2:0

Koniec 1. polowy

.minuta

51 .minuta- kontra Slaska, S7 podawal na lewo do S21, ten do srodka pola karnego do Jastrzembskiego, na rzut roznt obrona Slaska

55 .minuta G41 z prawej strony, strzal oddaje Krawczyk. Broni rzut rozny Leszczynski

56 .minuta- Okunuki do G10, ktorego strzal z pola karnego broni Leszczynski

59 .minuta- przewrotka Rasaks po rzucie roznym G, pilka skozlowala i zbyt lekko z ok. 3 m. glowa G10

66 .minuta- po strzale G10 z ok. 22. m. pilka leciala pod poprzeczke, sparowal na rzut rozny bramkarz Slaska,!

75 .minuta- bardzo lekki strzal z ok. 25 m. S33

79 .minuta- nad bramkarzem i nad bramka ktorys z pilkarzy Gornika, ktorego trudno bylo dostrzec ze stanowisk w sytuacji sam na sam

86 .minuta- po podaniu S41 kilka metrow z pilka przebiegl rozpedzajacy sie G, po czym zostal sfaulowany